VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Proč právě my?

  • cca 10.000 PNEU skladem
  • kvalita a rychlost služeb
  • individuální přístup
  • Pickup servis
  • výhodné uskladnění PNEU pro stálé zákazníky
  • rozvoz pneu v rámci
    Prahy - zdarma
  • poradíme vám při výběru správných pneumatik
  • rádi vám poskytneme informace o poskytovaných službách

Volejte:

Telefon/fax: +420 272 700 755
Mobil: +420 775 919 930

Reference

Všechny reference

Pneuservis

Pokud hledáte pneuservis, který Vám vyjde ve všem vstříc, jste na správné adrese. Pro své zákazníky jsme navíc připravili výhodné nakupování online. Staňte se našimi zákazníky i Vy a využívejte výhod, které pneuservis nabízí. Nakupujte online za výhodné internetové ceny. Náš pneuservis nabízí zimní i letní pneumatiky na osobní, nákladní, dodávkové i jiné automobily. Neváhejte nás kontaktovat.

Pneuservis Praha 1

Pneuservis Praha 1 nabízí svým klientům kompletní služby za velice výhodné ceny. Potřebujete přezout pneumatiky, koupit si nové disky, alu kola nebo hledáte odbornou radu? Navštivte pneuservis Praha 1, kde Vám splníme jakékoliv Vaše přání. Pneuservis Praha 1 si svých zákazníků cení a má pro ně připraveno vždycky něco navíc. O zajímavých akcích se dozvíte na webových stránkách, můžete nás navštívit osobně nebo se s námi spojte telefonicky. Jsme připraveni Vám pomoci v jakékoliv situaci.

Pneuservis Praha 10

Pneuservis Praha 10 zajišťuje veškeré služby týkající se pneumatik jako vyměňování, vyvažování, opravování, zalepování či montáž kol včetně jejich dotažení na předepsanou hodnotu. Všechny tyto úkony je třeba svěřit profesionálům, protože na nich velmi záleží vaše bezpečnost na silnicích, kterou může zásadním způsobem narušit třeba i lehce nedotažené kolo. Proto pečlivě volte servis, který se o vaše pneumatiky bude starat. Vhodným kandidátem, pokud bydlíte v Praze, je Pneuservis Praha 10. Pneuservis Praha 10 díky týmu zkušených mechaniků zajišťuje opravdu kvalitní péči o vaše auto.

Pneuservis Praha 11

Výběr kvalitního a prověřeného pneuservisu je základním předpokladem pro vaši bezpečnost na silnicích. I sebemenší závada na kole může způsobit závažnou dopravní nehodu. Proto je dobré auto svěřit do rukou opravdových profesionálů. Pneuservis Praha 11 patří k těm kvalitním podnikům, kde je zaručena pečlivá a do nejmenšího detailu dotažená práce.
            Pneuservis Praha 11 zajistí veškeré služby týkající se pneumatik od jejich vyměňování, vyvažování, opravování, huštění či mytí po montáž kol a jejich dotažení na přesně danou hodnotu. Jsou věci, na kterých se nevyplatí šetřit, a kvalitní servis, jakým je výše zmíněnýPneuservis Praha 11, je jednou z nich.

Pneuservis Praha 12

Mnoho dopravních nehod je způsobeno mechanickou závadou vozidla, obzvlášť špatným seřízením či kvalitou pneumatik. Z toho plyne, že pro bezpečnost na silnici je zásadním předpokladem kvalitní pneuservis, jakým je například Pneuservis Praha 12. Tady najdete zkušené odborníky, které svou práci dělají pečlivě a pracují s kvalitním materiálem.
            Pneuservis Praha 12 nabízí veškeré úkony týkající se pneumatik. Kola vám tu vymění, vyváží, opraví, nahustí či dotáhnou na předepsanou hodnotu. Pokud jste z Prahy a okolí a nenašli jste dosud servis, kde byste byli plně spokojeni, Pneuservis Praha 12 stojí za vyzkoušení.

Pneuservis Praha 13

Jste z Prahy a okolí a dosud jste nenašli pneuservis, který by splňoval vaše nároky a požadavky? Za vyzkoušení v takovém případě stojí Pneuservis Praha 13, kde pracují zkušení odborníci, kteří svou práci dělají poctivě a využívají při ní špičkových a odolných materiálů.
            Je obecně známé, že k mnoha dopravním nehodám dochází kvůli mechanickým závadám, jako jsou špatně dotažená či nafouknutá kola. I sebemenší detail může zapříčinit neštěstí. Výběr kvalitního servisu, jakým je například zmíněnýPneuservis Praha 13, výrazně ovlivňuje vaši bezpečnosti na silnici. Pneuservis Praha 13 zajišťuje veškeré služby týkající se pneumatik od výměny, huštění, opravení, zalepení či montáže kol.

Pneuservis Praha 2

Opravdu kvalitní sortiment nabízí pneuservis Praha 2. V nabídce pneuservisu najdete zimní i letní pneumatiky, litá kola, disky a další zboží. Doporučujeme nákup doplňkového zboží, které je v nabídce za mimořádně nízkou cenu. To všechno a ještě mnohem více nabízí pneuservis Praha 2 nejen ve své kamenné pobočce, ale především ve svém e-shopu. Podrobnější informace můžete získatprávě na internetu nebo Vám je rádi sdělíme osobně. Navštivte pneuservis Praha 2 a přesvědčte se o našich kvalitách. Těší se na Vás odborný personál.

Pneuservis Praha 3

Nakupování je nyní tak snadné. Přes internet můžete nakupovat prakticky cokoliv. Výjimkou nejsou ani výrobky, které nabízí pneuservis Praha 3. Budete-li nakupovat online, ušetříte nejen svůj drahocenný čas, ale i hromadu peněz. Pneuservis Praha 3 poskytuje internetovým zákazníkům značné slevy. O veškerých akcích a novinkách se dozvíte v internetovém obchodě. Pneuservis Praha 3 je zkrátka vždycky na krok před ostatními. Pokud se stanete registrovaným zákazníkem, ušetříte na poštovném a získáte řadu dalších výhod.

Pneuservis Praha 4

Hledáte pneuservis, kde se o Vás opravdu postarají a můžete se na něj bez obav spolehnout?  V tom případě, Vám doporučujeme pneuservis Praha 4, který nabízí nejen kvalitní sortiment, ale i nadstandardní služby pro své zákazníky. Pneuservis Praha 4 nabízí zajímavý sortiment, který si můžete koupit také v jejich e-shopu. Za velice výhodné ceny zde seženete letní i zimní pneumatiky na osobní, nákladní, dodávková i off-road vozidla. Pokud byste potřebovali poradit, pneuservis Praha 4 je tady pro Vás.

Pneuservis Praha 5

Pneuservis Praha 5 je prodejcem letních i zimních pneumatik pro všechny automobily (osobní, nákladní, dodávková, zemědělská, moto atd.). Pokud máte svou oblíbenou značku pneumatik, pneuservis Praha 5 Vám ji bez sebemenších problémů dodá. Mezi oblíbené značky, které pneuservis Praha 5 nabízí za akční ceny, patří například pneumatiky Dunlop, Goodyear, Pirelli, Barum, Continental, Michelin či Matador. Dopřejte si kvalitu. Chcete-li Vaše autíčko vyšperkovat, pořiďte mu litá kola. Naše nabídka je skutečně pestrá.

Pneuservis Praha 6

Řešíte neustále problémy s Vaším vozem? Nevíte si rady? Navštivte pneuservis Praha 6, kde se o Vás postarají odborníci. Zjistí, kde se nachází problém a dají ho co nevidět do pořádku. Pneuservis Praha 6 se postará o Vaši bezpečnou jízdu. Doručujeme Vám navštěvovat pneuservis Praha 6 pravidelně. Díky tomu zabráníte řadě nepříjemností. Objednat se můžete jednoduše pomocí kontaktního formuláře.

Pneuservis Praha 7

Pneuservis Praha 7 provozuje nejen pneuservis, ale také rychloservis a internetový obchod, kde seženete veškerý sortiment za nízké ceny. Pneuservis Praha 7 nabízí kvalitní pneumatiky, protektory, plechové disky, litá kola a další. Navštivte webové stránky pneuservisu a vyberte si z široké nabídky. Pneuservis Praha 7 Vás zaručeně nezklame. Navštivte nás osobně a přesvědčte se o tom na vlastní kůži. Provedeme kompletní servis Vašeho vozidla a rádi Vám poskytneme odborné rady.

Pneuservis Praha 8

Pneuservis Praha 8 se řadí k nejspolehlivějším a kompletním pneuservisům v České republice. Svěřte se do rukou opravdových profesionálů. Pneuservis Praha 8 splní všechny Vaše požadavky a navíc se postará o to, aby neutrpěl Váš rodinný rozpočet. Doporučujeme Vám Pneuservis Praha 8 navštívit a přesvědčit se o jeho kvalitách na vlastní oči.

Pneuservis Praha 9

Pneuservis Praha 9 nabízí široký sortiment zboží, který máte možnost koupit za výhodné internetové ceny. Sháníte letní či zimní pneumatiky na Váš automobil? Pneuservis Praha 9 Vám je plně k dispozici. V případě, že budete potřebovat odbornou radu, můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo nás navštívit osobně. Pneuservis Praha 9 provádí i čištění vozidel, geometrií a řadu dalších úkonů.

Přezouvání pneumatik

Pokud Vás trápí otázka přezouvání pneumatik, máme pro Vás jednoduchou odpověď. Pravý čas  na přezouvání pneumatik nastává v okamžiku, kdy se zásadně mění teplota vozovky a vzduchu. Jsou-li pro Vás tyto informace zavádějící, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré otázky týkající se přezouvání pneumatik. Na internetu je navíc celá řada odborných článků, ve kterých naleznete odpovědi.

Přezutí kol

Přezutí kol nebo kompletní výměna kol v našem pneuservise je ta správná volba. Momentálně máme akce na přezutí kol, a tak nás neváhejte navštívit. O Vás a Vaše auto se postará tým odborníků, který Vám zodpoví případné dotazy. Přezutí kol si můžete objednat online pomocí kontaktního formuláře. Ušetříte tak spoustu svého cenného času. Doporučujeme.

Přezutí kol cena

Zvažujete přezutí pneumatik a děsí Vás přezutí kol cena? Pokud se rozhodnete pro náš pneuservis, můžete zůstat v klidu. Přezutí kol cena si u nás můžete zjistit předem na internetu. Pro stálé zákazníky máme akční ceny a slevy nejen na přezutí pneumatik. Přezutí kol cena v našem pneuservise je skutečně výhodná. Na nic už nečekejte a navštivte nás.

Přezutí kol ceník

Přezutí kol ceník se v každém pneuservise liší. Záleží na typu kol a řadě dalších faktorů. Pokud chcete vědět konkrétní přezutí kol ceník, doporučujeme Vám osobní návštěvu i s Vaším automobilem. Naši odborníci Vám rádi zodpoví všechny Vaše dotazy a navíc můžete získat akční cenu na přezutí kol.Formulář na přezutí kol ceník si můžete stáhnout i na našem webu.

Přezutí pneu

Přezutí pneu za polovinu? Tak to tady ještě nebylo. Na webových stránkách našeho pneuservisu najdete ceny týkající se přezutí pneu, čištění interiéru i dalších služeb. Neváhejte využít této jedinečné nabídky. Objednejte se na přezutí pneu online. Je to jednoduché, rychlé a výhodné. Potvrzení objednávky Vám přijde na e-mail nebo Vás budeme kontaktovat telefonicky. Neztrácejte čas věcmi, které vyřešíme za Vás. Užívejte si.

Přezutí pneu cena

Chystáte se přezout pneumatiky? Zajímá Vás přezutí pneu cena? Navštivte naše webové stránky a podívejte se na náš online ceník. Mile Vás překvapí. Přezutí pneu cena se samozřejmě v každém pneuservise liší. Neváhejte využít naší speciální nabídku. Vyberte si pneuservis, kde je přezutí pneu cena nejvýhodnější. Neváhejte využít našich kvalitních služeb. Pro své věrné zákazníky máme vždy něco navíc.

Přezutí pneumatik

Uvažujete o přezutí pneumatik? Svěřte přezutí pneumatik do rukou profesionálů. Nemusíte nám volat, stačí, když vyplníte online formulář na našich webových stránkách a my se Vám v co nejkratším možném termínu ozveme sami. Přezutí pneumatik Vás nemusí stát čas ani příliš peněz. Stačí si vybrat vhodný pneuservis, který se postará o vše potřebné.

Přezutí pneumatik cena

Zajímá Vás, jaká je skutečné cena za přezutí pneumatik? Přezutí pneumatik cena zjistíte snadno, pokud navštívíte naše webové stránky, pošlete nám e-mail nebo nás kontaktujete telefonicky. Přezutí pneumatik cena se v jednotlivých pneuservisech liší, což je dáno především typem kol atd. V každém případě je vhodné svěřit přezutí pneumatik na Vašem autě do rukou profesionálů. Přezutí pneumatik cena a kompletní pneuservis včetně vyvážení v našem kvalitním pneu se Vám rozhodně vyplatí.

Partneři:

: Servisní partner skupiny: