VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Proč právě my?

  • cca 10.000 PNEU skladem
  • kvalita a rychlost služeb
  • individuální přístup
  • Pickup servis
  • výhodné uskladnění PNEU pro stálé zákazníky
  • rozvoz pneu v rámci
    Prahy - zdarma
  • poradíme vám při výběru správných pneumatik
  • rádi vám poskytneme informace o poskytovaných službách

Volejte:

Telefon/fax: +420 272 700 755
Mobil: +420 775 919 930

Reference

Všechny reference

EUROTYRES s.r.o. - kvalitní a rychlý PNEUSERVIS Praha

Vianor logo GPD logo

EUROTYRES s.r.o. - projekt "Podnikového vzdělávání zaměstnanců"

OPZ

Společnost EUROTYRES s.r.o. úspěšně zahájila realizaci projektu s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012190 a názvem Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti EUROTYRES s.r.o. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí zaměstnanců EUROTYRES s.r.o. Tento projekt zahrnuje komplexní balíček vzdělávacích aktivit pro vybrané zaměstnance. V rámci projektu jsou pořádány kurzy měkkých a manažerských dovedností, s cílem proškolit 12 osob. Projekt je financován Evropskou Unií přes Operační program Zaměstnanost.

Pneuservis, velkoobchod-maloobchod pneumatik, ocelových a litých disků.

Vznik firmy se datuje na rok 2003, kdy společnost začala působit po dlouholetých zahraničních zkušenostech v České republice.

Sídlo společnosti a pneuservisu je v průmyslové zóně Business park Průmyslová 11 (bývalý areál firmy Barvy – Laky) v Praze 10 – Hostivaři. Firma se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneu, nabízíme a zajišťujeme veškeré služby související s pneu (montáž-demontáž, vyvážení a skladování pneu atd.). Dále nabízíme našim zákazníkům čištění a případný malý servis vozidel.

Firma je součástí VIANOR, která působí po celé ČR a v současné době má 22 servisních míst, a tak jsme schopni zajistit svým zákazníkům kompletní servis na území celé České republiky.

Zabýváme se prodejem všech typů a kategorií pneumatik jako jsou pneu pro osobní, VAN a off road vozidla.

Sortiment pneu - DUNLOP, GOODYEAR, HANKOOK, PIRELLI, FULDA, FALKEN, CONTINENTAL, KUMHO, KINGSTAR, BARUM, KLÉBER a další. Firma EUROTYRES s.r.o. rozvinula spolupráci s firmou MICHELIN ČR.

Díky vysoké kvalitě nabízených služeb se v posledních třech letech naše firma stala smluvním partnerem zajišťujícím servisní služby pro společnosti nabízející operativní leasing, a to pro společnost Arval, ALD, Business Lease, Hertz Lease a Škofin.

Mezi naše stálé zákazníky dále patří firmy jako např. Atlas Copco s.r.o., Zentiva a.s., Danone a.s., BAT, CTY GROUP a.s., Telefonica O2 Czech Republic a.s., Ahold Czech Republic a.s. atd.

V současné době má u nás sezónně uskladněno své pneu cca 1 600 spokojených zákazníků, a to je, a vždy bude náš hlavní cíl.

Vaše EUROTYRES s.r.o.

Partneři:

: Servisní partner skupiny: