EUROTYRES

KONTAKT

Telefon/fax: +420 591 130 539
Mobil: +420 722 933 333
E-mail:

Mapa


EUROTYRES

SLEVY NA PŘEZUTÍ PNEU

kupón

Také máte v oblibě různé slevy a zvýhodněné nákupy? Potom si u nás přijdete opravdu na své. Pro každého zákazníka jsme nově připravili slevu na přezutí pneu v hodnotě 200 Kč. Vše přitom probíhá naprosto jednoduše. Při objednávce pouze stačí uvést heslo z kupónu a my vám tuto částku automaticky odečteme.


VÝMĚNA OLEJE Výměna oleje - šipka

VÝMĚNA OLEJE


Výměna oleje je činnost na první pohled nenáročná. Přesto byste ji raději měli svěřit skutečným odborníkům. Jen ti přesně ví, co a jak. Mnoho českých motoristů je pyšných, že si na svých vozech dokáží opravit téměř vše. Počínaje motorem a konče brzdovými destičkami. Výměna oleje je ale delikátní záležitost. Zaměstnanci v autoservisech jsou často svědky toho, jak k nim řidiči se svým vozem přijdou příliš pozdě. To je také velmi důležitá věc. Výměna oleje by měla být provedena vždy s předstihem. Celá řada řídičů nechává tento úkon až na poslední chvíli. Pozdě realizovaná výměna oleje může přinést velké potíže.


Warning: Missing argument 1 for loadPhotos(), called in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/vymena-oleje.php on line 25 and defined in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/functions.php on line 5
ReferenceReferenceReferenceReference