EUROTYRES

KONTAKT

Telefon/fax: +420 591 130 539
Mobil: +420 722 933 333
E-mail:

Mapa


EUROTYRES

SLEVY NA PŘEZUTÍ PNEU

kupón

Také máte v oblibě různé slevy a zvýhodněné nákupy? Potom si u nás přijdete opravdu na své. Pro každého zákazníka jsme nově připravili slevu na přezutí pneu v hodnotě 200 Kč. Vše přitom probíhá naprosto jednoduše. Při objednávce pouze stačí uvést heslo z kupónu a my vám tuto částku automaticky odečteme.


RYCHLOSERVIS OSTRAVA Rychloservis Ostrava

RYCHLOSERVIS OSTRAVA


Potřebujete provést na vašem voze drobné úpravy, na které si sami netroufáte? Vyberte si rychloservis, kde za vás vše udělají odborníci na slovo vzatí. Rychloservis je navíc zárukou, že bude vše hotové v opravdu rekordním čase. Veškeré práce se zde provádějí v podstatě na počkání. V nejhorším si zatím můžete vyřídit drobný nákup nebo se projít v okolí. Výměna brzdové kapaliny, výměna kol a další činnosti provádí rychloservis coby dup. Pokud jste od rána do večera v práci a nemáte volného času nazbyt. Tak právě zde čas jedině získáte. pořídit zcela nový. Před každým takovým neodborným zásahem je zapotřebí zvážit, jestli na to člověk sám stačí.


Warning: Missing argument 1 for loadPhotos(), called in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/rychloservis.php on line 28 and defined in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/functions.php on line 5
ReferenceReferenceReferenceReference