EUROTYRES

KONTAKT

Telefon/fax: +420 591 130 539
Mobil: +420 722 933 333
E-mail:

Mapa


EUROTYRES

SLEVY NA PŘEZUTÍ PNEU

kupón

Také máte v oblibě různé slevy a zvýhodněné nákupy? Potom si u nás přijdete opravdu na své. Pro každého zákazníka jsme nově připravili slevu na přezutí pneu v hodnotě 200 Kč. Vše přitom probíhá naprosto jednoduše. Při objednávce pouze stačí uvést heslo z kupónu a my vám tuto částku automaticky odečteme.


PLNĚNÍ KLIMATIZACE Plnění klimatizace - šipka

PLNĚNÍ KLIMATIZACE


Plnění klimatizace patří do portfolia služeb prakticky každého autoservisu. Nelze přesně říci, kolik takový úkon stojí. Všude se pohybuje cena na různé úrovni. Všeobecně lze ale konstatovat, že je to v řádu stovek korun. Jisté je také to, že plnění klimatizace je velmi důležitá činnost. Vedle plnění klimatizace je stejně důležité i čištění a dezinfikování klimatizace. Veškeré tyto úkony byste měli rozhodně svěřit profesionálům. Přeci jen, klimatizace je složitý a drahý mechanismus. Při jeho poškození byste museli sáhnout celkem hluboko do kapsy. A to je přeci zbytečné!


Warning: Missing argument 1 for loadPhotos(), called in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/plneni-klimatizace.php on line 25 and defined in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/functions.php on line 5
ReferenceReferenceReferenceReference