EUROTYRES

KONTAKT

Telefon/fax: +420 591 130 539
Mobil: +420 722 933 333
E-mail:

Mapa


EUROTYRES

SLEVY NA PŘEZUTÍ PNEU

kupón

Také máte v oblibě různé slevy a zvýhodněné nákupy? Potom si u nás přijdete opravdu na své. Pro každého zákazníka jsme nově připravili slevu na přezutí pneu v hodnotě 200 Kč. Vše přitom probíhá naprosto jednoduše. Při objednávce pouze stačí uvést heslo z kupónu a my vám tuto částku automaticky odečteme.


OPRAVY ALU DISKU

OPRAVY ALU DISKU


Potřebujete opravy alu disku? V praxi jde o zcela běžnou opravu, která netrvá příliš dlouho. Jistě ale vždy záleží na tom, do jaké míry jsou alu disky poškozené. Někdy trvají opravy alu disku pár minut, jindy je to práce na celý den. Jenom zkušení zaměstnanci autoservisu dokáží přesně určit, co je v nepořádku. Laik by se do podobných dobrodružství pouštět raději neměl. Alu disky jsou důležité součásti vozu a není radno je mít za jízdy ne zcela funkční. Bojíte se, že opravy alu disku stojí až příliš mnoho peněz? Jistě, nic dnes není zadarmo. Ale nějakých horentních sum se obávat rozhodne nemusíte. Pokud máte na běžný provoz vozu, tak vás opravy alu disku rozhodně nerozhodí.


Warning: Missing argument 1 for loadPhotos(), called in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/opravy-alu-disku.php on line 27 and defined in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/functions.php on line 5
ReferenceReferenceReferenceReference