JAKÉ SLUŽBY VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

NAŠE SLUŽBY Naše služby - šipka

Důvodem k založení firmy Eurotyres Morava byla zvýšená poptávka po službách pneuservisu a rychloservisu jak ze strany soukromých osob, tak zejména ze strany leasingových společností.

Od začátku budování moravské pobočky byl kladen důraz na moderní, a přitom funkční design interiéru prodejny i servisu a hlavně na vybavení servisu stroji, jejichž parametry odpovídají nejvyšším nároků na práce prováděné na vozidlech.

Taktéž materiál použitý při pracích prováděných v pneuservisu je pořizován výhradně od renomovaných firem známých vysokou kvalitou svých produktů jako jsou např. Schneider, Rema TIP TOP. Firma Eurotyres Morava spolupracuje na bázi smluvních dohod a má uzavřené smlouvy se společnostmi Business Lease, Arval, Credium, Hertz Lease, Vianor, GPD, Auto Kelly, Barum Continental a další.

Naším cílem je vysoká kvalita a rychlost prováděných služeb za velice příznivé ceny pro širokou veřejnost. Zabýváme se prodejem nových plášťů značek GoodYear, Dunlop, Nokian, Hankook, Pirelli, Barum, Michelin, Continental, Kumho a dalších, dle přání a požadavků zákazníka. Dále se zabýváme prodejem ALU disků, plechových disků a prodejem náhradních dílů na většinu automobilů, které se prodávají na českém trhu. Naším hlavním zaměření jsou kompletní služby pneuservisu včetně uskladnění pneumatik. Vedle služeb pneuservisu nabízíme také 3D geometrii a rychloservis. Veškeré opravy na vozidlech s ohledem na jejich obtížnost se snažíme provádět na počkání, resp. v den převzetí.


Věříme, že i Vy se rozhodnete využít našich služeb a že se staneme jedničkou v péči o Vaše vozidlo.
Váš Eurotyres tým

ReferenceReferenceReference