EUROTYRES

KONTAKT

Telefon/fax: +420 591 130 539
Mobil: +420 722 933 333
E-mail:

Mapa


EUROTYRES

SLEVY NA PŘEZUTÍ PNEU

kupón

Také máte v oblibě různé slevy a zvýhodněné nákupy? Potom si u nás přijdete opravdu na své. Pro každého zákazníka jsme nově připravili slevu na přezutí pneu v hodnotě 200 Kč. Vše přitom probíhá naprosto jednoduše. Při objednávce pouze stačí uvést heslo z kupónu a my vám tuto částku automaticky odečteme.


LIKVIDACE POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ Likvidace pojistných událostí - šipka

LIKVIDACE POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ


Likvidace pojistných událostí není žádná legrace. Jedná se o celý soubor jednotlivých kroků a ne vždy vše musí dopadnout dobře. Při těchto úkonech se setkáte s likvidátory pojišťovny a s těmi často není vůbec řeč. Pojišťovny se samozřejmě snaží najít jakýkoli důkaz, aby vám nemusel hradit žádné peníze. Likvidace pojistných událostí je především byznys a jde v něm o peníze. Žádná pojišťovna není štěstím bez sebe, pokud musí stále jen platit a platit. Na druhou stranu, pojišťovny si jsou zcela vědomy svých zákonných povinností. Pokud je vše podle zákona, likvidace pojistných událostí proběhne velmi korektně a rychle.


Warning: Missing argument 1 for loadPhotos(), called in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/likvidace-pojistnych-udalosti.php on line 25 and defined in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/functions.php on line 5
ReferenceReferenceReferenceReference