EUROTYRES

KONTAKT

Telefon/fax: +420 591 130 539
Mobil: +420 722 933 333
E-mail:

Mapa


EUROTYRES

SLEVY NA PŘEZUTÍ PNEU

kupón

Také máte v oblibě různé slevy a zvýhodněné nákupy? Potom si u nás přijdete opravdu na své. Pro každého zákazníka jsme nově připravili slevu na přezutí pneu v hodnotě 200 Kč. Vše přitom probíhá naprosto jednoduše. Při objednávce pouze stačí uvést heslo z kupónu a my vám tuto částku automaticky odečteme.


GEOMETRIE KOL

GEOMETRIE KOL Geometrie kol - šipka


Geometrie kol je velmi důležitá disciplína. Její stav se zásadně promítá do jízdních vlastností vašeho vozu. Někdy stačí jen malá nepozornost a geometrie kol se lidově řečeno rozšteluje. To může mít za následek nedozírné důsledky. Někdy si takového poškození ani nevšimnete. Jindy vám může hrozit velké nebezpečí. Poškozená geometrie kol s sebou často přináší naprostou ztrátu kontroly nad vozem. Takové poškození ovšem neznamená, že jeho autor je špatný řidič. Někdy opravu stačí drobná nerovnost na silnici a systém kol se poškodí. Jisté je, že se nevyplatí nad takovou záležitostí mávnout rukou. Navíc, ani cena za opravu není vysoká. Pohybuje se v řádech několika set korun. To za bezpečnou jízdu stojí, co říkáte?


Warning: Missing argument 1 for loadPhotos(), called in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/geometrie-kol.php on line 30 and defined in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/functions.php on line 5
ReferenceReferenceReferenceReference