EUROTYRES

KONTAKT

Telefon/fax: +420 591 130 539
Mobil: +420 722 933 333
E-mail:

Mapa


EUROTYRES

SLEVY NA PŘEZUTÍ PNEU

kupón

Také máte v oblibě různé slevy a zvýhodněné nákupy? Potom si u nás přijdete opravdu na své. Pro každého zákazníka jsme nově připravili slevu na přezutí pneu v hodnotě 200 Kč. Vše přitom probíhá naprosto jednoduše. Při objednávce pouze stačí uvést heslo z kupónu a my vám tuto částku automaticky odečteme.


DEFEKT Defekt - šipka

DEFEKT


Pokud brázdíte české silnice více let, jistě jste někdy měli defekt. Málokterý řidič má tak velké štěstí, aby ho alespoň jednou nepotkal drobný problém. Jednou to může být upadlý výfuk, jindy píchlá pneumatika a v nejhorším případě porucha brzy. To už jde pak často o život. V plné rychlosti se jen stěží hledá prostor, kde zastavit svůj vůz. Ideální, když v tu chvíli nemáte ve své blízkostí příliš svých kolegů řidičů. Takový defekt je velmi nebezpečný. O nic menší riziko samozřejmě nehrozí ani v případě píchlé pneumatiky. Za jízdy to může také skončit všelijak. Není defekt jako defekt, dalo se by jistě říci. Existuje celá řada defektů, kterých si laik ani nevšimne. Některých si ovšem řidič všimne až příliš pozdě, než aby ze všeho vyváznul se zdravou kůží.


Warning: Missing argument 1 for loadPhotos(), called in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/defekt.php on line 26 and defined in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/functions.php on line 5
ReferenceReferenceReferenceReference