EUROTYRES

KONTAKT

Telefon/fax: +420 591 130 539
Mobil: +420 722 933 333
E-mail:

Mapa


EUROTYRES

SLEVY NA PŘEZUTÍ PNEU

kupón

Také máte v oblibě různé slevy a zvýhodněné nákupy? Potom si u nás přijdete opravdu na své. Pro každého zákazníka jsme nově připravili slevu na přezutí pneu v hodnotě 200 Kč. Vše přitom probíhá naprosto jednoduše. Při objednávce pouze stačí uvést heslo z kupónu a my vám tuto částku automaticky odečteme.


AUTOSERVIS OSTRAVA Autoservis Ostrava - šipka

AUTOSERVIS OSTRAVA


Jako zkušení řidiči jistě máte informace, kde se nachází nejbližší autoservis ve vašem okolí. Podobně jako třeba kadeřník či zubař, tak rovněž autoservis navštěvuje člověk většinou jen jeden. Získáte určité zkušenosti s odvedenou prací a v případě spokojenosti se vám nechce hledat kvalitní výkony jinde. Autoservis je nejenom pro konzervativně založené jedince služba, kterou neradi často měníme. Pokud tedy pravidelně chodíte do jedné provozovny a jste s její prací spokojeni, rozhodně nehledejte štěstí jinde. Můžete si být jistí, že jinde to lepší nebude. A pak už bude pozdě se vracet. Autoservis je prostě alfou a omegou pro každého motoristu.


Warning: Missing argument 1 for loadPhotos(), called in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/autoservis.php on line 24 and defined in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/functions.php on line 5
ReferenceReferenceReferenceReference