EUROTYRES

KONTAKT

Telefon/fax: +420 591 130 539
Mobil: +420 722 933 333
E-mail:

Mapa


EUROTYRES

SLEVY NA PŘEZUTÍ PNEU

kupón

Také máte v oblibě různé slevy a zvýhodněné nákupy? Potom si u nás přijdete opravdu na své. Pro každého zákazníka jsme nově připravili slevu na přezutí pneu v hodnotě 200 Kč. Vše přitom probíhá naprosto jednoduše. Při objednávce pouze stačí uvést heslo z kupónu a my vám tuto částku automaticky odečteme.


AUTOOPRAVNA OSTRAVA Autoopravna Ostrava - šipka

AUTOOPRAVNA OSTRAVA


Autoopravna je pro vás vůz první a poslední instancí. Mnoho českých majitelů vozu si dokáže celou řadu úkonů na svém automobilu provést samo. Jsou ale přeci jen činnosti, které umí jen autoopravna. Respektive, její profesionálně vyškolení zaměstnanci. Není zrovna málo případů, kdy se amatérští automechanici pustí do oprav, které prostě nezvládnou. Potom musí hasit požár autoopravna. Většinou se ještě dá mnoho zachránit. Jindy je vůz po neodborných zásazích v tak špatném stavu, že se snad více vyplatí si pořídit zcela nový. Před každým takovým neodborným zásahem je zapotřebí zvážit, jestli na to člověk sám stačí.


Warning: Missing argument 1 for loadPhotos(), called in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/autoopravna.php on line 26 and defined in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/functions.php on line 5
ReferenceReferenceReferenceReference