EUROTYRES

KONTAKT

Telefon/fax: +420 591 130 539
Mobil: +420 722 933 333
E-mail:

Mapa


EUROTYRES

SLEVY NA PŘEZUTÍ PNEU

kupón

Také máte v oblibě různé slevy a zvýhodněné nákupy? Potom si u nás přijdete opravdu na své. Pro každého zákazníka jsme nově připravili slevu na přezutí pneu v hodnotě 200 Kč. Vše přitom probíhá naprosto jednoduše. Při objednávce pouze stačí uvést heslo z kupónu a my vám tuto částku automaticky odečteme.


AUTOKLIMATIZACE Autoklimatizace - šipka

AUTOKLIMATIZACE


Bez autoklimatizace se dnes neobejde žádný moderní vůz. Často je právě tento bonus v tv reklamách tím hlavním lákadlem ke koupi. V parných létech se v žádném automobilu bez autoklimatizace nedá vydržet déle než pár vteřin. Pokud necháte stát vůz na parkoviště půl hodiny na prudkém slunci, teplota může dosáhnout až 60 stupňů Celsia. V takovém „pekle“ opravdu není radno strávit další cestu. Autoklimatizace je nedílnou součástí vnitřního vybavení automobilu. Dá se bez přehánění říci, že tou skoro nejdůležitější. Především v létě by s takovým názorem souhlasil každý řidič.


Warning: Missing argument 1 for loadPhotos(), called in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/autoklimatizace.php on line 25 and defined in /www/doc/www.eurotyres.cz/www/pneuservis-ostrava/functions.php on line 5
ReferenceReferenceReferenceReference